شلیک مستقیم متخلفین به محیط بانان منطقه حفاظت شده اشترانکوه

شلیک مستقیم متخلفین به محیط بانان منطقه حفاظت شده اشترانکوه

به گزارش اتاق زندگانی لرستان ، مدیرکل محیط زیست استان لرستان در این رابطه گفت: محیط بانان منطقه حفاظت شده اشترانکوه که در حال پایش منطقه بودند با یک گروه متخلف برخورد کردند که متخلفین با تیراندازی مستقیم به سمت محیط بانان باعث مجروحیت یکی از محیط بانان خدوم این منطقه شدند.

علی سالاروند افزود : متخلف که بصورت غیر قانونی در زون امن منطقه حفاظت شده اشترانکوه بودند به محض مشاهده محیط بانان، شروع به تیراندازی مستقیم نمودند که در این درگیری یکی از محیط بانان خدوم از ناحیه دست مجروح شد.

وی ادامه داد : محیط بان مجروح که از ناحیه دست هدف ساچمه متخلفین قرار گرفته بود از ارتفاعات به مناطق پایین دست منتقل و بلافاصله به بیمارستان جهت درمان اعزام شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تصریح کرد: متخلفین از طریق دستگاه های متولی در حال شناسایی و با همکاری دستگاه های قضایی برخورد قاطع با این افراد صورت خواهد پذیرفت.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شلیک مستقیم متخلفین به محیط بانان منطقه حفاظت شده اشترانکوه" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شلیک مستقیم متخلفین به محیط بانان منطقه حفاظت شده اشترانکوه"، کلیک کنید.