کابینه جنگی امشب تشکیل جلسه می دهد/زمزمه ها درباره استعفای گانتز

کابینه جنگی امشب تشکیل جلسه می دهد/زمزمه ها درباره استعفای گانتز

به گزارش اتاق زندگانی، شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد کابینه جنگ این رژیم امشب برای بررسی ازسرگیری مذاکرات تبادل اسرا با مقاومت در غزه تشکیل جلسه می دهد.

این جلسه در حالی برگزار می شود که بنی گانتز عضو کابینه جنگ و یاییر لاپید رهبر جریان اپوزیسیون قرار است سخنرانی مهمی داشته باشند. منابع عبری زبان اعلام کردند بنی گانتز عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی ساعت 20:30 شامگاه امشب به وقت محلی کنفرانس خبری مهمی برگزار خواهد کرد.

به گزارش اتاق زندگانی، شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد که سخنرانی امشب گانتز حاوی یک بیانیه سیاسی مهم خواهد بود. این شبکه عنوان کرد که گانتز استعفای خود را اعلام نخواهد کرد اما پیام مفصلی در رابطه با آنچه نتانیاهو باید در مرحله آتی انجام دهد، بیان خواهد کرد.

همچنین برخی منابع نیز تاکید کردند که کنفرانس خبری گانتز در کریا (مقر وزارت جنگ) برگزار نخواهد شد بلکه قرار است در کفار همکابیا برگزار شود و این یعنی اینکه این اظهارات حتی اگر هم در مورد جنگ باشد، اظهاراتی سیاسی خواهد بود.

از سوی دیگر، باراک راوید خبرنگار پایگاه خبری والا نیز تاکید کرد که وزیر کابینه جنگ رژیم صهیونیستی شامگاه امروز سخنرانی خواهد کرد و انتظار می رود اولتیماتومی به نتانیاهو درباره استراتژی جنگ غزه بدهد اما همانند بسیاری از موارد قبلی، سخنرانی و لحن گانتز به اندازه حرف های واقعی او مهم خواهد بود.

شبکه عبری زبان کان نیز بیان کرد که گانتز در مورد ادامه جنگ بدون اهداف راهبردی هشدار خواهد داد. در همین حال، برخی منابع نیز تاکید کردند که یاییر لاپید رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی نیز قرار است ساعت 20:00 شامگاه امروز سخنرانی کند.

گانتز امروز شنبه اسراییلی ها را به تظاهرات در خیابان کابلان در تل آویو دعوت کرده و گفته است خود نیز در این تظاهرات شرکت می کند و باید الان یک تغییر در اسراییل اتفاق بیفتد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کابینه جنگی امشب تشکیل جلسه می دهد/زمزمه ها درباره استعفای گانتز" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کابینه جنگی امشب تشکیل جلسه می دهد/زمزمه ها درباره استعفای گانتز"، کلیک کنید.