پیکر مطهر شهید سردار موسوی روز جمعه در شهرری تشییع می شود

فرماندار ویژه شهرری:

پیکر مطهر شهید سردار موسوی روز جمعه در شهرری تشییع می شود

فرماندار ویژه ری گفت: پیکر مطهر شهید سردار موسوی روز جمعه در شهرری تشییع می شود.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری اتاق زندگانی، مهدی باب الحوایجی فرمانده ویژه شهرری در رابطه با وداع آخر سردار سید مهدی موسوی با مردم شهرری اظهار کرد: پیکر سردار شهید سید مهدی موسوی روز جمعه قبل از نماز جمعه ری از محله دولت آباد تشییع شده و در جوار حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به خاک سپرده می شود.

وی با بیان اینکه شهید سردار موسوی فرزند ری است، گفت: از مردم برای حضور پرشور در مراسم تشییع شهید سردار موسوی دعوت کرد.

فرماندار ویژه ری افزود: مراسم متعدد و مختلفی برای بزرگداشت شهدای خدمت در ری در نظر گرفته شده است، که برخی در بخش کهریزک،  فشافویه و خاوران امشب انجام می شود و برخی برنامه ها نیز در حال اجرا است.

وی گفت: امشب در سومین شب متوالی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) مراسم سوگواری برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیکر مطهر شهید سردار موسوی روز جمعه در شهرری تشییع می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیکر مطهر شهید سردار موسوی روز جمعه در شهرری تشییع می شود"، کلیک کنید.