پیش بینی افزایش غلظت آلاینده ها در خوزستان

پیش بینی افزایش غلظت آلاینده ها در خوزستان

به گزارش خبرگزاری اتاق زندگانی از خوزستان ، محمد سبزه زاری مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: براساس نقشه های پیش یابی طی امروز تا پایان هفته جوی نسبتا پایدار بر روی استان حاکم است.

وی افزود: در این مدت انتظار افزایش آلاینده ها در شهرهای صنعتی و مرکزی استان پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: در مناطق شرقی، شمال شرقی و شمالی استان به ویژه جاده های مواصلاتی، پدیده غالب مه یا مه رقیق صبحگاهی و شامگاهی خواهد بود.

سبزه زاری اضافه کرد: تا اوایل هفته آینده روند تغییرات دما اندکی افزایشی پیش بینی می شود، اما همچنان در شهرهای مرتفع و ارتفاعات خوزستان یخ زدگی سطح زمین دور از انتظار نیست.

وی در پایان گفت: در شبانه روز اخیر آبادان با 23.1 درجه سانتیگراد و ایذه با 0.3- به ترتیب گرم ترین و سردترین نقاط استان بودند، ضمن اینکه در اهواز حداقل 8.4 و حداکثر 23 درجه سانتیگراد گزارش شده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی افزایش غلظت آلاینده ها در خوزستان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی افزایش غلظت آلاینده ها در خوزستان"، کلیک کنید.