هوای تهران در شرایط «قابل قبول»

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (18  خرداد  ماه) در شرایط قابل قبول است.

به گزارش اتاق زندگانی، شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد: آلاینده شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون» با میانگین 89 و کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت.

آلاینده شاخص هم اکنون «ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون» با میانگین 61 و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.

تهران از ابتدای سال، 5 روز هوای پاک و 69 روز هوای قابل قبول داشته است. همچنین 5 روز از سال جدید کیفیت هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

گفتنی است که شاخص کیفیت هوا (AQI) به پنج دسته اصلی تقسیم بندی می شود. بر اساس این تقسیم بندی از عدد صفر تا 50 هوا “پاک”، از 51 تا 100 هوا “قابل قبول(سالم) یا متوسط”، از 101 تا 150 هوا “ناسالم برای گروه های حساس”، از 151 تا 200 هوا “ناسالم برای همه گروه ها”، از 201 تا 300 هوا “بسیار ناسالم” و از 301 تا 500 شرایط کیفی هوا “خطرناک” است.

هوای تهران در شرایط «قابل قبول»

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هوای تهران در شرایط «قابل قبول»" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هوای تهران در شرایط «قابل قبول»"، کلیک کنید.