مردم وفادارتر از گذشته پشتیبان انقلاب هستند

رییس پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای:

مردم وفادارتر از گذشته پشتیبان انقلاب هستند

رییس پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای گفت: مردم وفادارتر از گذشته پشتیبان انقلابشان هستند و وظیفه ما این است که آنچه در توان داریم برای مردم انجام بدهیم.

امیرحسین فقهی رییس پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای امروز در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری اتاق زندگانی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی اظهار کرد: اتفاق مهمی که هرسال 22 بهمن می افتد این است که مردم نشان می دهند خیلی وفادارتر از گذشته پشتیبان انقلابشان هستند و وظیفه ما این است که آنچه در توان داریم برای مردم انجام بدهیم.

وی افزود: یک واژه ای به نام «همیّت داخلی» است. این واژه می گوید که اگر مشکلاتی در داخل وجود دارد و اگر سوء مدیریتی در بعضی از مسیولین  وجود دارد، مردم آن را می فهمند و هیچ وقت باعث نمی شود که دشمن شاد شوند و این به ما نشان می دهد که باید با تلاش مضاعف و زحمت بیشتر برای مردم و کشور و برای سربلندی ایران تلاش کنیم و هیچ وقت خودمان را طلبکار ندانسته بلکه بدهکار مردم بدانیم.

فقهی بیان کرد: این وفاداری و مرام مردم را همه باید به یاد داشته باشند. مسیولین باید در ذهنشان این باور را داشته باشند که هر آنچه اعم از اعتبار، جایگاه، احترام و … است و آن را از مردم به دست آورده اند و باید بتوانند پاسخگوی این اعتماد باشند. مهم ترین چیزی که در کشور باید تقویت شود اعتماد عمومی است. یعنی مردم باور کنند که مسیولین آنچه در توانشان است را به عرصه می آورند. ما تمام تلاشمان را می کنیم و امیدواریم مردم راضی باشند.

پایان خبر اتاق زندگانی/

راحله کاویار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم وفادارتر از گذشته پشتیبان انقلاب هستند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم وفادارتر از گذشته پشتیبان انقلاب هستند"، کلیک کنید.