فعالیت ۲۶۳ صندوق رای در گرگان – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

فعالیت ۲۶۳ صندوق رای در گرگان - خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

اسماعیل نادری در گفت‌وگو با خبرنگار اتاق زندگانی اظهار کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش داریم تا چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گرگان با شور و نشاط بیشتری برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه تا کنون جلسات متعددی جهت هماهنگی بیشتر با هیأت نظارت و هیأت اجرایی برگزار شد، افزود: در این دوره از انتخابات ۹ نفر به عنوان هیأت اجرایی کارها را در گرگان دنبال می‌کنند.

فرماندار گرگان گفت: در این دوره از انتخابات ۲۶۳ صندوق رأی در شهرستان گرگان فعالیت خواهند داشت که بخشی از این تعداد ثابت و بخشی هم به صورت سیار خواهد بود.

وی با بیان اینکه ۳۸۹ هزار نفر از مردم گرگان واجد شرایط برای شرکت در چهاردهمین دوره انتخابات هستند، یادآور شد: بیش از ۱۷ هزار و ۶۰۰ نفر در شهرستان گرگان برای نخستین بار در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنند.

نادری اظهار کرد: با توجه به اینکه در انتخابات مجلس شورای اسلامی مردم می‌توانستند با پنج سند هویتی در پای صندوق رأی حاضر شوند در این دوره تنها با در دست داشتن شناسنامه و کارت ملی می‌توانند رأی خود را به صندوق بی اندازند.

وی افزود: از طرفداران نامزدهای انتخاباتی می‌خواهیم که فضای رقابتی انتخابات را به فضای رفاقتی تبدیل کنند تا خدمت رسانی به مردم به بهترین شکل انجام شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فعالیت ۲۶۳ صندوق رای در گرگان – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فعالیت ۲۶۳ صندوق رای در گرگان – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.