فعالیت سامانه بارشی در جنوب کشور تا فردا – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

فعالیت سامانه بارشی در جنوب کشور تا فردا - خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری اتاق زندگانی، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز چهارشنبه 29 فروردین در خراسان جنوبی رگبار شدید باران، رعدوبرق، وزش باد شدید، تگرگ و در برخی نقاط نیز خیزش گرد وخاک پیش بینی می شود. همچنین ناپایداری های جوی در استان کرمان به صورت افزایش ابر، بارش باران در مناطق مستعد استان تداوم دارد و این سامانه بارشی در جنوب کشور تا روز پنجشنبه 30 فروردین، ادامه خواهد داشت

پنجشنبه 30 فروردین در برخی نقاط استان های کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و هرمزگان بارش با شدت کمتر ادامه دارد همچنین در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده دور از انتظار نیست.

در بعد از ظهر جمعه، 31 فروردین در برخی نقاط شمال غرب، غرب، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و دامنه های البرز مرکزی و بعد از ظهر شنبه (اول اردیبهشت) علاوه بر این مناطق در دامنه های زاگرس جنوبی، برخی نقاط استان های فارس و هرمزگان رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت گاهی و گرد و خاک پیش بینی می شود.

همچنین آسمان تهران امروز 29 فروردین صاف تا کمی ابری خواهد بود در بعضی ساعات ها افزایش باد با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 24 درجه سانتیگراد خواهد داشت و در روز پنجشنبه 30 فروردین صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فعالیت سامانه بارشی در جنوب کشور تا فردا – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فعالیت سامانه بارشی در جنوب کشور تا فردا – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.