شمس الدین حسینی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

با حضور در وزارت کشور؛

شمس الدین حسینی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

وزیر اقتصاد و دارایی دولت نهم و دهم برای ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شده و در حال انجام فرایند ثبت نام در این انتخابات است.

به گزارش خبرنگار سیاست خبرگزاری علم و فناوری اتاق زندگانی، سید شمس الدین حسینی، وزیر اقتصاد و دارایی دولت نهم و دهم دقایقی قبل برای ثبت نام در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد وزارت کشور شده و در حال انجام فرایند ثبت نام در این انتخابات است.

 

به گزارش اتاق زندگانی، فرآیند ثبت نام نهایی هر داوطلب شرکت در انتخابات ریاست جمهوری بین 45 دقیقه تا یک ساعت به طول میانجامد و پس از آن داوطلبین فرصت دارند که در زمان 5 دقیقه به ارایه برنامه های خود در جمع خبرنگاران بپردازند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شمس الدین حسینی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شمس الدین حسینی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد"، کلیک کنید.