زیباسازی مدارس مناطق محروم توسط دانشجویان دانشگاه آزاد

زیباسازی مدارس مناطق محروم توسط دانشجویان دانشگاه آزاد

رییس دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه گفت: دانشجویان این واحد دانشگاهی در قالب اردوی جهادی فضاسازی و زیباسازی مدارس مناطق محروم شهرستان و روستا های کم برخوردار را انجام می دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری اتاق زندگانی، محمد حاتمی، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت حیدریه در حاشیه اعزام دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تربت حیدریه به اردوی جهادی (مناطق محروم شهرستان تربت حیدریه) اظهار کرد: خدمت به خلق از والاترین مظاهر عبادت است. دانشجویان جهادگر در قالب اردوی چند روزه در مناطق محروم تربت حیدریه به همت بسیج دانشجویی به مردم خدمت خواهند کرد.

وی ادامه داد: این اردو در بخش عمرانی از جمله رفع اشکال و تدریس به دانش آموزان، رنگ آمیزی و فضاسازی و زیباسازی مدارس مناطق محروم شهرستان و روستا های کم برخوردار برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "زیباسازی مدارس مناطق محروم توسط دانشجویان دانشگاه آزاد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "زیباسازی مدارس مناطق محروم توسط دانشجویان دانشگاه آزاد"، کلیک کنید.