رییسی؛ مخلص و کارآمد – اتاق زندگانی

رییسی؛ مخلص و کارآمد - اتاق زندگانی

 رییسی خوش قلب همان رییس جمهور محبوب و موفق و به فرموده رهبر انقلاب، همان رییس جمهور جامع الاطراف و باکفایت است. حتماً دولتش دولت معیار برای دولت های آینده خواهد بود، هم شیوه و روش شخصی رییسی و هم رویکرد دولتش معیار است و این را رهبری معظم انقلاب می خواهند.

به گزارش اتاق زندگانی، علی نادری، مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی در یادداشتی با این عنوان نوشت: این مدت خیلی تلاش کردم که برای سید عزیز و شهید، متنی به یادگار بگذارم؛ اما راستش را بخواهید دست و قلمم نرفت که نرفت که نرفت. از نزدیک با او زندگی کرده بودیم و حالا فقدان این گوهر ارزشمند برای ما غیرقابل باور و تحملش سخت و دشوار است. اما تسلیم هستیم به رضای خداوند متعال و راضی به قضا و تقدیرش. با وجود این با دیدن توصیفاتی ناقص از «رییسی عزیز» آن هم به بهانه تمجید از او، این را عافیت طلبی دیدم که چیزی نگویم و ننویسم. 

رییسی در برخی از نگاشته های این روزها، به انسانی خوش قلب، مخلص و آدمی «خیلی خوب و صاف و ساده» تبدیل شد که فقط همین بود و همین. پس رییسی مدیر تحولگرای آستان قدس که این آستانه مقدس را رنگ و بوی دیگر داد چه کسی بود؟! پس رییسی رییس قوه قضاییه تحولگرا که در دو سال، قوه ای پر از مشکل و با نارضایتی حداکثری مردمی را به محبوب ترین قوه از قوای سه گانه کشور مبدل کرد چه کسی بود؟! پس رییسی رییس جمهور با انبوهی از توفیقات در سیاست خارجی و گشودن افق های جدید پیش روی ایران چه کسی بود؟! پس رییسی رییس جمهور؛ مرد اداره کشور در بدترین و دشوارترین شرایط ممکن کجا بود و چه کسی بود؟! 

رییسی فرمانده عالی «وعده صادق»، رییسی ده ها سفر استانی. مگر دور و برمان انسان خوش قلب کم داریم؟ آیا این موجب برانگیختن مردم برای این تشییع و ابراز همدلی عظیم می شود؟! فقط خوش قلبی و ویژگی های شخصی و نه مدیریتی، سیاسی و اجتماعی اوست که موجب می شود تا رهبر انقلاب او و دولتش را «مغتنم»، «جامع الاطراف»، «با کفایت» و از «بهترین های زیر آسمان» بدانند و فقدانش را «خسارتی جبران ناپذیر» عنوان کنند؟ رییسی خوش قلب از عملکردش جدا نیست. رییسی خوش قلب همان تولیت موفق آستان قدس است. رییسی خوش قلب همان رییس محبوب و موفق قوه قضاییه است.

 رییسی خوش قلب همان رییس جمهور محبوب و موفق و به فرموده رهبر انقلاب، همان رییس جمهور جامع الاطراف و باکفایت است. حتماً دولتش دولت معیار برای دولت های آینده خواهد بود، هم شیوه و روش شخصی رییسی و هم رویکرد دولتش معیار است و این را رهبری معظم انقلاب می خواهند. با این تفکیک اشتباه، به رییسی ظلم نکنید. شخص رییسی خوش قلب و مهربان از شخصیت رییسی تولیت آستان قدس و رییس قوه قضاییه و رییس جمهور جدا نیست. اینها با هم بوده که این موج از محبوبیت و اقبال را خلق کرده و به ظهور رسانده است.

 رییسی مسیر خلق سرمایه اجتماعی را نه در صورتبندی های تیوریک، که در شهادتش به همه ما آموزش داد. هوا نداشتن، قدرت طلب نبودن در حالی که در بالاترین نقطه از قدرت نشسته باشی، برای خود چیزی ندیدن و خود را وقف مردم کردن. اینها وقتی واقعی شد، سرمایه اجتماعی خلق شده است و این مسیر اختصاصی تربیت شدگان انقلاب اسلامی برای خلق سرمایه اجتماعی است؛ سرمایه ای که با اجرای ده ها تیوری برندینگ و پرسونال برندینگ، ذره ای از آن خلق نخواهد شد.

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییسی؛ مخلص و کارآمد – اتاق زندگانی" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییسی؛ مخلص و کارآمد – اتاق زندگانی"، کلیک کنید.