رنکینگ اتحادیه جهانی| خط و نشان حسن یزدانی برای حریفان با حضور در دیدار فینال

رنکینگ اتحادیه جهانی| خط و نشان حسن یزدانی برای حریفان با حضور در دیدار فینال

مسابقات 3 وزن پایانی رقابت های کشتی آزاد رنکیگ اتحادیه جهانی کشتی جام امره پولیاک و وارگا یانوس از ظهر امروز به وقت ایران در شهر بوداپست مجارستان در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری اتاق زندگانی، پس از برگزاری مسابقات مقدماتی، حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافت و علی رضایی در وزن 74 کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شد.

نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 74 کیلوگرم علی رضایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 5 بر صفر توران بایراموف از آذربایجان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل رازامبک جمال اف کشتی گیر مطرح، روسی الاصل و قهرمان زیر 23 سال جهان از ازبکستان با نتیجه 7 بر صفر و ضربه فنی شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت. رضایی در این دیدار با برنده کشتی میان گیورگی الباکیدزه از مجارستان و مونترو از ونزویلا پیکار می کند.

در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی در دور نخست با نتیجه 13 بر 2 اتهان راموس از پورتوریکو را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد با نتیجه 12 بر 2 هایتو ایشیگورو از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. یزدانی در این مرحله با نتیجه 10 بر صفر عظمت دولت بیکوف دارنده مدال برنز جهان از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. وی امشب برای کسب مدال طلا به مصاف ترنت هیدالی از آمریکا می رود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رنکینگ اتحادیه جهانی| خط و نشان حسن یزدانی برای حریفان با حضور در دیدار فینال" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رنکینگ اتحادیه جهانی| خط و نشان حسن یزدانی برای حریفان با حضور در دیدار فینال"، کلیک کنید.