رشد ۴/۶۲درصدی تولید انرژی الکتریکی در نیروگاه شهیدرجایی

رشد ۴/۶۲درصدی تولید انرژی الکتریکی در نیروگاه شهیدرجایی

به گزارش خبرگزاری اتاق زندگانی از قزوین؛ ابوالفضل موتابها، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل نیروگاه شهیدرجایی در تشریح این خبر اظهار کرد: در نخستین فصل سال جاری، سه میلیارد و صد و نود و سه میلیون و یکصد و شصت و دو هزار کیلووات ساعت انرژی خالص در واحدهای بخاری و سیکل ترکیبی این نیروگاه، تولید و به شبکه سراسری تحویل شده است.

موتابها بیان کرد: از این میزان انرژی، ۱میلیارد و ۵۷۳میلیون و ۵۵۲هزار کیلووات ساعت انرژی در واحدهای نیروگاه سیکل ترکیبی و ۱میلیارد و ۶۱۹میلیون و ۶۱۰هزار کیلووات ساعت انرژی در واحدهای نیروگاه بخار تولید شده است.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل نیروگاه در پایان افزود: با این میزان انرژی خالص درسه ماهه امسال، این نیروگاه شاهد رشد ۴/۶۲درصدی تولید انرژی نسبت به نخستین فصل سال۱۴۰۲ بوده است.

نیروگاه شهیدرجایی با دارابودن ۱۳واحد بخاری و سیکل ترکیبی و ظرفیت تولید ۲۰۴۲مگاوات، بیش از ۳ و نیم درصد از برق مورد نیاز شبکه سراسری را تولید می کند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رشد ۴/۶۲درصدی تولید انرژی الکتریکی در نیروگاه شهیدرجایی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رشد ۴/۶۲درصدی تولید انرژی الکتریکی در نیروگاه شهیدرجایی"، کلیک کنید.