جدیدترین موضع گیری بشار اسد درباره آمریکا

جدیدترین موضع گیری بشار اسد درباره آمریکا

به گزارش اتاق زندگانی، بشار اسد رییس جمهور سوریه از دیدارهایی خبر داد که گهگاه با مقامات آمریکایی انجام شده است.

وی در مصاحبه ای تلویزیونی گفت: آمریکا در حال حاضر به شکل نامشروع بخشی از اراضی ما را اشغال و حامی مالی تروریسم و حامی اسراییلی است که اراضی ما را اشغال کرده است. با این حال ما گاه و بی گاه با آنها دیدار می کنیم، گرچه این دیدارها به نتیجه ای نمی رسد اما به زودی همه چیز تغییر خواهد کرد.

رییس جمهور سوریه جزییات بیشتری در این زمینه ارایه نداد که محتوای این دیدارها چه بوده و یا اینکه در چه سطحی برگزار شده و شرکت کنندگان در آن چه افرادی بوده اند.

به گزارش اتاق زندگانی به نقل از اسکای نیوز، بشار اسد درباره روابط با کشورهای غربی نیز بیان کرد: همواره امید وجود دارد حتی در زمانی که می دانیم تلاش ما نتیجه نخواهد داشت.با وجود نگرش بدی که نسبت به آنها داریم، باید با آنها کار کنیم و به آنها بگوییم که ما از حقوق صرف نظر نخواهیم کرد و تنها بر اساس مساوات و برابری با آنها همکاری خواهیم کرد.

گفتنی است که آمریکا قانون سزار را علیه سوریه اعمال کرده و علاوه بر تحریم اقتصادی و فشار بر دمشق، مناطقی از سوریه را تحت اشغال خود دارد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جدیدترین موضع گیری بشار اسد درباره آمریکا" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جدیدترین موضع گیری بشار اسد درباره آمریکا"، کلیک کنید.