ثبت بیش از ۲ میلیون تخلف سرعت غیرمجاز در محورهای اردبیل – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

ثبت بیش از ۲ میلیون تخلف سرعت غیرمجاز در محورهای اردبیل - خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اتاق زندگانی، امید نسیمی صبح یکشنبه در بازدید از سامانه‌های هوشمند محور اردبیل اظهار کرد: ۲ میلیون و ۸۵۵ هزار و ۲۵۳ تردد تخلف غیرمجاز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل به ثبت رسیده است.

وی افزود: در مدت یاد شده ۱۲۹ هزار و ۹۷۱ تردد در محور بران-قره‌آغاج ،۸۴ هزار و۵۰۸ تردد در محور مشگین‌شهر-کنگرلو و ۹۹ هزار و۲۰۳ تردد نیز در محور جعفرآباد-بیله سوار ثبت شده است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اردبیل با بیان اینکه این میزان ۹ درصد از کل تردد استان را شامل می‌شود، ادامه داد: میانگین سرعت متوسط استان ۷۳ کیلومتر است که انتظار داریم رانندگان برای حفظ جان خود و سایر مترددین در جاده به علائم راهور توجه کرده و سبقت و سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

نسیمی همچنین از ثبت بیش از ۴ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: در ۳ ماهه گذشته ۴ میلیون و۴۶۸ هزار و۲۴۸ تردد در محورهای مواصلاتی استان اردبیل ثبت شده است که شاهد افزایش یک درصدی تردد در سطح استان نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم.

وی با اشاره به اینکه در مدت یاد شده ۲ میلیون و۲۲۰ هزار و۱۱۶ تردد در مبادی ورودی و ۲ میلیون و۲۴۸ هزار و۱۳۲ تردد نیز در مبادی خروجی استان ثبت شده است، تصریح کرد: نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۳ درصدی تردد را در مبادی ورودی و ۵ درصدی را در مبادی خروجی استان شاهد هستیم.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اردبیل در ۳ ماهه گذشته محور اردبیل-آستارا و بالعکس، اردبیل-نیر و بالعکس و اردبیل-مغان بالعکس را جز محورهای پرتردد استان برشمرد و خاطرنشان کرد: در این مدت ۳ میلیون و ۶۴۷ هزار و ۶۴۱ تردد در محور اردبیل-آستارا و بالعکس ،۳ میلیون و ۶۴۶ هزار و۴۳۳ تردد در محور اردبیل-نیر و بالعکس و ۲ میلیون و۶ هزار و۸۹۲ تردد نیز در محور اردبیل-مغان و بالعکس به ثبت رسیده است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اردبیل فعالیت ۷۴ دستگاه تردد شمار برخط ،۵۴ سامانه ثبت تخلفات سرعت و۴۱ دوربین نظارت تصویری را در محورهای استان اردبیل یادآور شد و خاطرنشان کرد: از مردم تقاضا داریم قبل از سفر جهت اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی استان با سامانه ۱۴۱ اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تماس بگیرند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ثبت بیش از ۲ میلیون تخلف سرعت غیرمجاز در محورهای اردبیل – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ثبت بیش از ۲ میلیون تخلف سرعت غیرمجاز در محورهای اردبیل – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.