توزیع بیش از 221میلیون مترمکعب گازCNG در قزوین

توزیع بیش از 221میلیون مترمکعب گازCNG در قزوین

به گزارش خبرگزاری اتاق زندگانی از قزوین؛ علی حجتی پور، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین اظهارکرد: سال گذشته 221 میلیون و 454 هزار مترمکعب گاز طبیعی به جایگاه های سوخت CNG استان تحویل داده شده است.

وی با اشاره به این مطلب که این میزان گاز به 59 جایگاه سوخت CNG فعال استان تحویل داده شده است، افزود: استان قزوین جزء مناطقی است که مشکل خاصی در زمینه توزیع و تحویل گاز به خودروها ندارد.

حجتی پور با بیان این مطلب که سوخت CNG نسبت به بنزین، گازوییل و سایر فرآورده های فسیلی، آلاینده های محیطی کمتری تولید می کند، ادامه داد: ارزان بودن و مقرون به صرفه بودن استفاده از CNG از مهم ترین مزایای این سوخت است که آن را برای جامعه قابل دسترس می کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین همچنین ارتقای ضریب نفوذ گاز طبیعی در صنعت حمل ونقل را یکی از اهداف راهبردی صنعت گاز عنوان و تاکید کرد: استفاده از گاز طبیعی به عنوان سوخت خودروها، علاوه بر صرفه اقتصادی، آلودگی کمتری تولید کرده و به حفظ محیط زیست نیز کمک می کند.

حجتی پور همچنین بیان کرد: دردسترس بودن، داشتن بازدهی مطلوب و حذف رسوبات حاصل از احتراق از جمله ویژگی های گاز طبیعی به عنوان یک انرژی پاک است که می تواند جایگزین سایر سوخت های دارای آلایندگی بالا شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با تاکید بر مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی، خاطرنشان کرد: صرفه جویی در مصرف انرژی در همه بخش های خانگی، تجاری و سایر بخش های غیرمولد نقش مهمی در ذخیره سازی منابع ملی و هدایت آن به سمت بسترهای ایجادکننده اشتغال برای جوانان کشور دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توزیع بیش از 221میلیون مترمکعب گازCNG در قزوین" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توزیع بیش از 221میلیون مترمکعب گازCNG در قزوین"، کلیک کنید.