«تنبورنوازان دنگ دار» در حوزه هنری می‌نوازند

«تنبورنوازان دنگ دار» در حوزه هنری می‌نوازند

گروه «تنبورنوازان دنگ دار» به خوانندگی و آهنگسازی علی مومیوند، با اجرای قطعاتی از موسیقی تنبور، در تالار اتاق زندگانی حوزه هنری روی صحنه می‌رود.

به گزارش اتاق زندگانی، کنسرت گروه تنبورنوازان «دنگ دار» به سرپرستی و خوانندگی علی مومیوند، چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ در تالار اتاق زندگانی حوزه هنری برگزار می‌شود. در این اجرا قطعاتی در دستگاه شور و آوازِ اصفهان خوانده و نواخته می‌شود.

تصنیف‌های سرو خرامان، دریا، شب گرد، مخمور و خواجه بیا در این کنسرت اجرا می‌شوند. همچنین قطعاتی هم به صورت ساز و آواز و قطعه بیکلام خوانده و نواخته می‌شود. در کنار این قطعات، سازهایی مانند تنبور، دف، ساید درام و کاخن به تکنوازی می‌پردازند.

نوازندگان گروه دنگ دار در کنسرت پیش‌رو عبارتند از: تنبورنوازان؛‌ شهرام میرزایی، سهند کرمی، اسماعیل خزایی، جمشید نوروزی، کنعان قربانی، غزل شفیعی، رویا مومیوند، یلدا گل محمدی، امیرحسین براتی ، ایلیا مصطفی، نوازنده طرب‌باس – مهرداد منصوری،‌ نوازنده دیوان علی سلطانی، نوازنده دف – مصطفی حیدری، نوازنده کاخن، ساید درام، دمام – مصطفی محمدی ، نوازنده کوزه – مرجان نوری و نوازنده بندیر، شیکر – شبنم رحمانی.

گروه دنگ‌دار پیش از این در سال‌های گذشته کنسرتی به خوانندگی وحید تاج و کنسرت‌هایی را در همدان روی صحنه برده است. همچنین این گروه تک آهنگ دریا را به خوانندگی حسین علیشاپور منتشر کرده است.

کنسرت گروه تنبورنوازان دنگ دار  چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه در تالار اتاق زندگانی حوزه هنری برگزار می‌شود.

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«تنبورنوازان دنگ دار» در حوزه هنری می‌نوازند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«تنبورنوازان دنگ دار» در حوزه هنری می‌نوازند"، کلیک کنید.