بیمارستان لاکان رشت به نام «شهید جمهور» نامگذاری می شود – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

بیمارستان لاکان رشت به نام «شهید جمهور» نامگذاری می شود - خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

اسدالله عباسی در حاشیه افتتاحیه پروژه های حوزه سلامت گیلان در گفت گو با خبرنگار مهراظهار کرد: در حوزه بهداشت و درمان با توجه به برنامه های راهبردی دولت سیزدهم ارتقای این سطح در همه کشور کاملاً محسوس بوده، در استان گیلان نیز سهم بسیار خوبی داشتیم.

وی افزود: بیش از 1.5 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش های مختلف زیر ساخت، بهداشت و درمان، مراکز درمانی، فوریت پزشکی، تخت های بیمارستانی به ویژه در تجهیزاتی که بیمارستان های ما فاقد آنها بودند، امروز بیش از 470 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

عباسی با اشاره به اینکه بیمارستان فوق تخصصی لاکان نیز انشاالله طی 2 ماه آینده طبق دستور وزیر محترم به بهره برداری خواهد رسید، ادامه داد: فعالیت هایی که در دولت سیزدهم آغاز شد و سرعت گرفت در آینده بر موضوع توزیع عادلانه امکانات خدمات و تجهیزات در سراسر استان برای مردم عزیزمان محسوس خواهد شد.

استاندار گیلان گفت : دستگاه های MRIدر همه مناطق استان چه غرب چه شرق گیلان و همه جا توسعه داده شده در زمینه سی تی آنژیو که استان گیلان فاقد دستگاه بود در کاشت حلزون شنوایی به طور رایگان در دولت شهید آیت الله رییسی اتفاق افتاد و اکنون گیلان به عنوان قطب کاشت حلزون شنوایی است. همچنین مرکز تحقیقات تروما در استان راه اندازی شده است.

عباسی گفت: در بخش مربوط به امحای زباله های عفونی و فاضلاب های بیمارستانی مطابق با مسایل زیست محیطی در حال انجام است.

وی عنوان کرد: راه شهید جمهور و شهید خدمت را ادامه خواهیم داد و از تمامی ظرفیت ها بهره خواهیم گرفت و در روزهای آتی نیز شاهد حضور سایر وزرای محترم با توجه به پروژه هایی که در گیلان داریم مربوط به راه آهن، پروژه های دریا محور و … خواهیم بود.

عباسی با بیان اینکه بیمارستان 400 تختخوابی لاکان به پاس خدمات دولت مردمی شهید آیت الله رییسی به نام شهید جمهور نامگذاری خواهد شد، ادامه داد: بالای 50 درصد کار این پروژه در دولت سیزدهم انجام شده و بیش از 800 میلیارد تومان تجهیزات و سخت افزاری و تاسیسات هزینه شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیمارستان لاکان رشت به نام «شهید جمهور» نامگذاری می شود – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیمارستان لاکان رشت به نام «شهید جمهور» نامگذاری می شود – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.