باید هدف و مسیری که شهدا در آن قدم نهادند را بشناسیم – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

باید هدف و مسیری که شهدا در آن قدم نهادند را بشناسیم - خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اتاق زندگانی، حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر اجاق نژاد شامگاه جمعه در مراسم یادواره شهدای منطقه جمکران که در مسجد امام حسین(ع) جمکران برگزار شد گفت: شهدا نیازی برای گرفتن مجلس ندارند و این مجالس برای رشد و تعالی خودمان است.

تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: باید راه شهیدان را ادامه داد و دین خود را به آنان ادا کنیم و تلاش کرد تا راه درست را به بواسطه شهدا بشناسیم.

وی افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب شهدا ستارگانی هستند که راه را می توان با آنان شناخت و پیمود.

تولیت مسجد مقدس جمکران گفت: باید هدف شهدا و مسیری که در آن قدم گذاشتند را بشناسیم و ما مدیون خون پاک و مطهر شهدا و همچنین ایثارگری های دلاورمردان و خانواده های آنان هستیم.

وی گفت: امام زمان (عج) یک جمکرانی را مامور کرد تا مسجدی در این منطقه بسازد و این اقدام صورت گرفت و هزار سال است که این مسجد را همه عالم می شناسد.

حجت الاسلام اجاق نژاد عنوان کرد: مسجد مقدس جمکران امروز شهرت بسیاری در داخل کشور و همچنین در بین سایر کشورهای اسلامی دارد.

وی افزود: در کارگروه ملی زیارت تصویب شد تا مسجد مقدس جمکران نیز عضو این کارگروه شود.

تولیت مسجد مقدس جمکران بیان کرد: بسیاری از شخصیت ها و مسوولان ارشد کشوری در سفرهای مختلفی به مسجد مقدس جمکران در این مسجد عبادت می کنند.

در این یادواره تعدادی از خانواده های معظم شهدای منطقه جمکران تجلیل شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باید هدف و مسیری که شهدا در آن قدم نهادند را بشناسیم – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باید هدف و مسیری که شهدا در آن قدم نهادند را بشناسیم – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.