بابل قهرمان مسابقات بدمینتون منطقه 3 دانشگاه آزاد شد

بابل قهرمان مسابقات بدمینتون منطقه 3 دانشگاه آزاد شد

تیم بدمینتون کارکنان و اعضای هییت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل قهرمان مسابقات منطقه 3 دانشگاه آزاد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری اتاق زندگانی، تیم بدمینتون کارکنان و اعضای هییت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل قهرمان مسابقات منطقه 3 دانشگاه آزاد شد.

مسابقات یک روزه بدمینتون کارکنان واعضای هییت علمی دانشگاه آزاد اسلامی منطقه 3 (گیلان، مازندران، گلستان) با حضور سه تیم از واحد های دانشگاهی آمل، قایم شهر و بابل به صورت تیمی، انفرادی و دوبل دونفره به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برگزار شد.

بابل قهرمان مسابقات بدمینتون منطقه 3 دانشگاه آزاد شد

در بخش تیمی، تیم های بابل، قایم شهر و آمل به ترتیب اول تا سوم شدند و در بخش انفرادی هم حبیب اصغرپور از واحد علی آبادکتول و ایمان قنبری از واحد بابل عناوین نخست و دوم را به دست آوردند و صبا جهانگیر و کمیل محسنی هر دو از واحد آمل به طور مشترک سوم شدند.

همچنین در مسابقات رشته تنیس روی میز منطقه 3 تیم دانشگاه آزاد اسلامی تیم واحد ساری اول شد، واحد جویبار به رتبه دومی رسید و واحد بابل هم سوم شد.

بابل قهرمان مسابقات بدمینتون منطقه 3 دانشگاه آزاد شد

در بخش انفرادی هم محمدرضا قنبری از جویبار عنوان نخست را کسب کرد، شعبانپور از جویبار دوم شد و حسن هادی نژاد از واحد بابل و نقی پور از واحد ساری به طور مشترک سوم شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بابل قهرمان مسابقات بدمینتون منطقه 3 دانشگاه آزاد شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بابل قهرمان مسابقات بدمینتون منطقه 3 دانشگاه آزاد شد"، کلیک کنید.