ایران دفعه بعد، 3 هزار موشک و پهپاد به اسراییل می زند، یا 30 هزار؟!

ایران دفعه بعد، 3 هزار موشک و پهپاد به اسراییل می زند، یا 30 هزار؟!

تحلیلگر صهیونیست گفت: حملۀ بی سابقه ایران به اسراییل، حتی شدیدتر از حمله روسیه به اوکراین بود اما نمی دانم که نوبت بعد، ایران سه هزار موشک و پهپاد شلیک می کند یا بیشتر.

به گزارش اتاق زندگانی، کیهان در بخش خبر ویژه خود نوشت:

مییر جاودانفر استاد دانشگاه رایخمن به رادیو فرانسه گفت: حملۀ بی سابقه ایران به اسراییل با استفاده بیش از 300 موشک و پهپاد انتحاری در سیزدهم آوریل گذشته، در اصل نشان داد که برنامۀ هسته ای ایران تا چه حد می تواند خطرناک باشد(!) اسراییل تنها در صورتی از سلاح اتمی در دفاع از خود استفاده می کند که خود هدف حمله یا تهدید جدی اتمی قرار گرفته باشد.»

با حملۀ سیزدهم آوریل ایران به اسراییل، روابط دو طرف وارد مرحله و فصل تازه ای شد. چنین حملاتی برای کشورهای عرب قابل قبول و قابل تحمل نیست. به رغم همۀ اختلافاتشان با اسراییل بر سر مسیلۀ غزه، همکاری کشورهای عرب به ویژه اردن برای مقابله با حملۀ اخیر بسیار مهم بود. زیرا ایران ثبات کل منطقه و کلیه کشورهای منطقه را به چالش کشید(!؟)

وی می افزاید: حمله موشکی و پهپادی ایران به اسراییل، از هر لحاظ بی سابقه بود. حتی روس ها نیز در حملات شان به اوکراین، چنین حمله ای با چنین شدت و دامنه ای انجام ندادند. من نمی دانم که آیا جمهوری اسلامی ایران توان پرتاب همزمان 3 هزار یا 30هزار موشک و پهپاد علیه اسراییل را داشته باشد و اگر داشته باشد، آیا سامانۀ دفاعی اسراییل، توان خنثی کردن این سطح از حمله را خواهد داشت یا نه، ولی اگر جمهوری اسلامی چنین توانی را داشته باشد و آن را نیز به اجرا بگذارد، شکی نیست که ما وارد جنگی تمام عیار و بی سابقه و پرهزینه برای دو طرف خواهیم شد.

وحشت زدگی و فرافکنی تحلیلگر صهیونیست در حالی است که وی به هنگام اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی در دمشق هیجان زده شده و گفته بود: مهم ترین نکته در حملۀ منسوب به اسراییل در اول آوریل گذشته این است که در نتیجۀ آن عالیترین مقام نیروی قدس سپاه پاسداران آن هم در کشور حسّاسی نظیر سوریه کشته شد. این حمله بیش از همه نشان داد که تا کجا اطلاعات اسراییل دربارۀ محل حمله و حاضران در آن دقیق بوده است. محافل اسراییلی صریحاً اعلام می کنند که باید دیر یا زود با اربابان نیروهای نیابتی ایران، درگیر بشویم. بسیاری معتقدند که اگر اسراییل زودتر با ایران درافتاده بود، ای بسا ایران از حملۀ هفتم اکتبر پشتیبانی نمی کرد. 

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایران دفعه بعد، 3 هزار موشک و پهپاد به اسراییل می زند، یا 30 هزار؟!" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایران دفعه بعد، 3 هزار موشک و پهپاد به اسراییل می زند، یا 30 هزار؟!"، کلیک کنید.