اهالی آسیب دیده شهرک امام زاده ابراهیم نگران نباشند

اهالی آسیب دیده شهرک امام زاده ابراهیم نگران نباشند

فرماندار شفت با اشاره به اینکه این شهرستان جزو 31 شهرستان کمتر توسعه یافته کشور است، اضافه کرد: از مسوولان برنامه و بودجه خواسته ام تا شاخص های کمتر توسعه یافتگی شفت را به ما کتباً اعلام کرده تا تلاش های ما در جهت رفع آن ها باشد.

مهدی نقدی در دومین جلسه کمیته بحران که استاندار گیلان حضور داشت، اظهار کرد: طی روزهای آینده مسوولان بیمه در امامزاده ابراهیم (ع) شفت حضور خواهند یافت و به برخی از آسیب دیدگان منطقه نیز در همان محل حادثه چک خسارت پرداخت می کنند.

وی به برخی از اقدامات ارزشمند توسعه محور در شهرستان شفت اشاره کرد و افزود: در این شهرستان مرکز پلاسمای خون، تعریض و بهسازی راه شفت احمد سرگوراب، احداث پل در بداب و مجتمع آب بداب در دست احداث بوده و نیازمند تامین اعتبار برای تکمیل هستند.

فرماندار شهرستان شفت با اشاره به حضور تمام دستگاه های اجرایی در امام زاده ابراهیم، گفت: مردم به حضور دستگاه های اجرایی در امام زاده ابراهیم اعتماد کرده اند.

وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که اهالی آسیب دیده شهرک امام زاده ابراهیم نگران نباشند از تمامی ظرفیت ها برای برطرف کردن مشکلات استفاده خواهیم کرد و انشاالله دوباره شهرک امام زاده ابراهیم با مشارکت مردم و مسوولان ساخته خواهد شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اهالی آسیب دیده شهرک امام زاده ابراهیم نگران نباشند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اهالی آسیب دیده شهرک امام زاده ابراهیم نگران نباشند"، کلیک کنید.