اقدامات صورت گرفته طی دو سال اخیر برای حل مساله آب را تشریح نمایید

اقدامات صورت گرفته طی دو سال اخیر برای حل مساله آب را تشریح نمایید

به گزارش خبرگزاری اتاق زندگانی استان سمنان ،متن نامه که در اختیار خبرگزاری اتاق زندگانی استان سمنان قرار گرفته به شرح زیر می باشد :

بسمه تعالی

جناب آقای سیدمحمدرضا هاشمی
استاندار محترم سمنان

با سلام و تحیت؛

با عنایت به درپیش بودن دومین سفر آیت الله سید ابراهیم رییسی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و رییس قوه مجریه به استان سمنان و با توجه به سپری شدن بیش از 29 ماه از سفر پیشین ایشان به استان و همچنین نظر به عدم رفع مشکلات مربوط به بحران آب در استان سمنان و نیز مبهم بودن برنامه و راهبرد دولت محترم برای حل این ابرچالش، از حضرتعالی تقاضا می کنیم گزارش مشروح، شفاف و مشخص خود را از اقدامات صورت گرفته در مدت حضور در مسیولیت استانداری سمنان برای تامین آب استان سمنان در بخش های مختلف شرب، صنعت و کشاورزی با ذکر آمار دقیق در حضور ریاست محترم جمهوری ارایه فرمایید.

انتظار می رود در گزارش مذکور نتایج ملموس و قابل استناد اقدامات و برنامه های انجام شده به استحضار ریاست محترم جمهوری، رسانه ها، افکار عمومی و مردم شریف استان سمنان برسد.

توفیق شما را به عنوان عالی ترین مقام اجرایی استان سمنان در عمل به ماموریت ها و وظایف قانونی و رفع مشکلات مردم استان از خداوند متعال خواستاریم.
>جمعی از مطالبه گران، اساتید دانشگاه، فعالان سیاسی، اجتماعی و رسانه ای استان سمنان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اقدامات صورت گرفته طی دو سال اخیر برای حل مساله آب را تشریح نمایید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اقدامات صورت گرفته طی دو سال اخیر برای حل مساله آب را تشریح نمایید"، کلیک کنید.