836 مصدوم و 54 فوتی در تصادفات هفته گذشته در کشور/مرگ 6 موتورسوار

836 مصدوم و 54 فوتی در تصادفات هفته گذشته در کشور/مرگ 6 موتورسوار

سخنگوی سازمان اورژانس کشور، جزییات حوادث مهم هفته گذشته در کشور را اعلام کرد.

بابک یکتاپرست در گفت وگو با اتاق زندگانی درباره جزییات حوادث ترافیکی هفته گذشته گفت: در هفته ای که گذشت، 158 حادثه ترافیکی به سازمان اورژانس کشور اعلام شد که به مصدومیت 836 نفر و کشته شدن 54 نفر، انجامیده است. در این بازه زمانی، 693 مصدوم ناشی از حوادث رانندگی نیز به مراکز درمانی منتقل شدند. همچنین 143 نفر در محل درمان شدند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور درباره استان هایی که در هفته گذشته دارای بیشترین حوادث ترافیکی بودند نیز گفت: در استان خراسان رضوی 16 حادثه با 92 مصدوم و یک فوتی، استان تهران 14 حادثه با 47 مصدوم هفت فوتی و کرمان 14 حادثه با 85 مصدوم و دو فوتی رخ داده است.

وی افزود: در این بازه زمانی، پنج حادثه در حوزه حمل و نقل عمومی داشتیم که سه کشته و دو کشته برجای گذاشت. همچنین در حوزه حوادث تریلی و کامیون ها نیز 68 زخمی و 14 کشته اعلام شده است. در حوزه تصادفات وانت بارها نیز در این هفته، 98 زخمی و چهار کشته داشتیم.

یکتاپرست گفت: 10 حادثه در مورد تصادفات موتورسیکلت ها به ثبت رسید که 27 نفر زخمی داشت و شش نفر نیز کشته شدند.

وی با اشاره به مهم ترین حادثه ترافیکی هفته گذشته افزود: پنجم اردیبهشت ماه، یک اتوبوس در اصفهان واژگون شد که 11 زخمی برجای گذاشت. همچنین در هفتم اردیهشت ماه نیز سه خودرو با یکدیگر تصادف کردند که 11 مجروح داشت.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور ادامه داد: در هفته گذشته، 420 حادثه غیرترافیکی به ثبت رسید که باعث مصدومیت 523 نفر وکشته شدن 119 نفر شده است.

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "836 مصدوم و 54 فوتی در تصادفات هفته گذشته در کشور/مرگ 6 موتورسوار" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "836 مصدوم و 54 فوتی در تصادفات هفته گذشته در کشور/مرگ 6 موتورسوار"، کلیک کنید.