750 ژنراتور بنزینی و گازوییلی قاچاق در رباط کریم کشف شد – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

750 ژنراتور بنزینی و گازوییلی قاچاق در رباط کریم کشف شد - خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار اتاق زندگانی، سردار کیومرث عزیزی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران از کشف 750 ژنراتور بنزینی و گازوییلی قاچاق خبر داد و اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی رباط کریم انباری را در یکی از محلات نصیرشهر شناسایی کردند، که محل دپو کالا و تخلیه بارهای بسته بندی شده بود.

وی افزود: بلافاصله پس از شناسایی و بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت و نیروهای پلیس پس از هماهنگی با مقام قضایی وارد انبار شده و در بازرسی ها 750 دستگاه تولید برق بنزینی و گازوییلی خارجی را کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران اضافه کرد: کارشناسان ارزش این دستگاه های قاچاق کشف شده را 10 میلیارد تومان براورد کردند.

وی گفت: در همین راستا یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی و انبار پلمب و کالاهای کشف شده به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تحویل شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "750 ژنراتور بنزینی و گازوییلی قاچاق در رباط کریم کشف شد – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "750 ژنراتور بنزینی و گازوییلی قاچاق در رباط کریم کشف شد – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.