7 فوتی در سیل روز گذشته خراسان رضوی

7 فوتی در سیل روز گذشته خراسان رضوی

آفتاب نیوز :

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، رضا عباسی، اظهار داشت: براساس آخرین گزارش ها از سیل روز گذشته در استان خراسان رضوی تاکنون 7 فوتی داشته است که 5 نفر آن در شهرستان مشهد و 2 نفر در فریمان بوده است.

همچنین 2 مفقودی در شهرستان فریمان و یک مفقودی در مشهد اعلام شده است.

گفتنی است، امیر ذاکری حسن آباد، معاون سیاسی فرماندار فریمان نیز اعلام کرده است، روستا های «المجق، هدایت آباد، موسی آباد، احمدآباد و بزجانی» در دهستان سنگ بست دچار سیلاب شده و دستکم در این روستا ها 200 منزل روستایی دچار آبگرفتگی و یا آسیب شده است.

وی با بیان اینکه روستای 12 خانواری المجق تخلیه شده است، گفت: 2 نفر از اهالی که در حال عبور از مسیر سیلاب در منطقه سنگ بست بودند، تاکنون مفقود هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "7 فوتی در سیل روز گذشته خراسان رضوی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "7 فوتی در سیل روز گذشته خراسان رضوی"، کلیک کنید.