45 زندانی جرایم غیرعمد در خوزستان آزاد شدند – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

45 زندانی جرایم غیرعمد در خوزستان آزاد شدند - خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری اتاق زندگانی، علی دهقانی ظهر امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای پویش «به- عشق- امام- علی- (ع) – می بخشم» 45 زندانی جرایم غیرعمد در خوزستان از زندان ها آزاد و به آغوش گرم خانواه هایشان بازگشتند.

رییس کل دادگستری خوزستان افزود: این 45 زندانی در مجموع 120 میلیارد تومان بدهی داشتند که با گذشت شکات، تسهیلات بانکی، ارفاقات قانونی و کمک های خیران و ستاد دیه از زندان های استان آزاد شدند.

وی خبر داد: پویش «به- عشق- امام- علی- (ع) – می بخشم» از آغاز میلاد باسعادت امیرمومنان در خوزستان آغاز شده و تا روز شهادت این امام نیز ادامه دارد و صاحبان حق می توانند با گذشت از شکایت خود در این پویش انسان دوستانه شرکت کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "45 زندانی جرایم غیرعمد در خوزستان آزاد شدند – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "45 زندانی جرایم غیرعمد در خوزستان آزاد شدند – خبرگزاری اتاق زندگانی | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.