2 میلیارد داشته باشید کجای تهران می توانید صاحب خانه شوید؟

2 میلیارد داشته باشید کجای تهران می توانید صاحب خانه شوید؟

آفتاب نیوز :

گران شدن قیمت ملک باعث شده که بسیاری از شهروندان برای خرید یک خانه نقلی به سمت مناطق جنوبی تهران بروند؛ همین افزایش تقاضا، قیمت آپارتمان را در مناطقی مانند نعمت آباد، خاوران و شهرری و … نجومی کرده است. اکنون برای خرید یک خانه 50 متری در این مناطق باید حداقل 3 میلیارد تومان بپردازید.

در روز های گذشته خانه ای 62 متری، 10 سال ساخت حوالی ایستگاه مترو زمزم واقع در بزرگراه چراغی برای فروش آگهی شده است. این خانه نقلی یک خوابه با مبلغ سه میلیارد و 162 میلیون تومان به فروش می رسد. طبق این آگهی، خانه مذکور در طبقه آخر ساختمانی 5 طبقه واقع شده و دارای آسانسور بوده و به تازگی تمام خانه بازسازی کامل شده است.

در همین حوالی، کمی نزدیک به محله یافت آباد، خانه ای 63 متری و یک خواب با قیمت 2 میلیارد و 900 میلیون تومان به فروش می رسد. قیمت هر مترمربع این خانه ساخت سال 1392، حدود 46 میلیون تومان است. طبق نقشه تهران، دسترسی های محلی خوبی برای ساکنان این منطقه وجود دارد.

قیمت خانه های نقلی در این محدوده به صورت حدودی مشابه است؛ به طور مثال خانه دیگری در محله نعمت آباد، تک خواب با 65 متر، حدود 2 میلیارد و 100 میلیون تومان برای فروش اگهی شده است. این خانه سال 1400 ساخته شده و در طبقه دوم یک آپارتمان 9 طبقه قرار دارد.

خانه ای 62 متری در محدوده خاوران با قیمت 2 میلیارد و 728 میلیون فروخته می شود. این خانه نقلی در طبقه دوم واقع شده و با قیمت هر مترمربع 44 میلیون تومان به فروش می رسد. این خانه کوچک یک خوابه، دارای انباری و یک پارکینگ است.

در همین منطقه خانه ای 63 متری با فاصله چند خیابان آن طرف تر البته فول امکانات و یک خواب، حدود 2 میلیارد و 650 میلیون تومان آگهی شده است. این خانه در طبقه سوم یک ساختمان پنچ طبقه قرار دارد.

در جنوب غرب تهران با مبلغ حدودی 2 میلیارد تومان می توان خانه های نقلی در منطقه احمدآباد مستوفی خرید. به طور مثال خانه ای 63 متری در طبقه اول یک ساختمان را یک میلیارد و 890 میلیون تومان برای فروش گذاشتند. البته این خانه بازسازی شده، فاقد پارکینگ و انباری است. در همین منطقه خانه دیگری حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان قیمت دارد. همچنین این خانه 75 متری یک خواب دارد و 2 سال ساخت است.

خرید خانه نقلی در شهرری

خانه ای 60 متری و کاملا بازسازی شده در ظهیرآباد شهرری حدود یک میلیارد و 950 میلیون قیمت دارد. این خانه که در سایت های فروش آگهی شده، دارای آسانسو و پارکینگ است، ولی انباری ندارد. قیمت خانه نقلی دیگری در باقرآباد شهرری با 70 متر بنا و هشت سال ساخت، یک میلیارد و 900 میلیون تومان است. این خانه هم بازسازی شده، یک خواب دارد و در طبقه سوم واقع شده، اما فاقد پارکینگ و انباری است.

در منطقه افسریه خانه ای 65 متری با دیزاین مدرن با مبلغ 2 میلیارد و 450 میلیون تومان به فروش می رسد. این خانه 6 سال ساخت دارای آسانسور، پارکینگ و انباری است. قیمت خانه در منطقه مسعودیه که در نزدیکی افسریه قرار دارد، هم تقریبا به همین شکل است. به طور مثال خانه ای 60 متری یک خوابه، 2 میلیارد و 500 میلیون تومان در مسعودیه آگهی شده است. این خانه کاملا بازسازی شده، اما فاقد پارکینگ است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 میلیارد داشته باشید کجای تهران می توانید صاحب خانه شوید؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 میلیارد داشته باشید کجای تهران می توانید صاحب خانه شوید؟"، کلیک کنید.