2 مجموعه ورزشی در محلات هاشم آباد و کیانشهر احداث می شود

2 مجموعه ورزشی در محلات هاشم آباد و کیانشهر احداث می شود

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری اتاق زندگانی، محمد شیری شهردار منطقه صبح امروز در آیین زنگ تحرک و ورزش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر به ویژه شهدای ورزشکار و خیر مقدم به خانواده های معظم شهدا، به ظرفیت ها و پتانسیل های ورزشی و مشارکت و علاقه مندی شهروندان باب الرضای تهران در بحث ورزش اشاره کرد و گفت: حضور هزار و 200 نفری شهروندان در این همایش پیاده روی نشانه این موضوع است.

 

او با اشاره به اینکه سال گذشته در همچین روزهایی همایش پیاده روی با حضور پرشور شهروندان برگزار شد افزود: امروز نیز شاهد استقبال و مشارکت بیشتر شهروندان در این رویداد ورزشی هستیم و امیدواریم این چنین برنامه های ورزشی و همگانی در سال های آتی نیز ادامه یابد.

 

شیری با اشاره به اینکه سال گذشته اقدامات نسبتا خوبی در سطح منطقه رقم خورد اظهار امیدواری کرد: امسال نیز با تلاش و همت مدیریت شهری منطقه کاستی های سال گذشته جبران شود.

 

شهردار منطقه با اشاره به اینکه پایه و اساس ورزش قهرمانی ورزش همگانی و پیاده روی است بر اهمیت همایش های پیاده روی تاکید کرد و افزود: اگر امروز ما حتی یک نفر را به ورزش قهرمانی علاقه مند کنیم به هدف خود رسیده ایم.

 

شیری اضافه کرد: در بحث نرم افزاری ورزش ، سال گذشته منطقه 15 در «قهرمان شهر 2» خوش درخشید و در رشته های والیبال ، کشتی، ژیمناستیک و … صاحب مقام های برتر شهر تهران شد، همچنین در حوزه سخت افزاری نیز بهسازی تمام زمین های چمن انجام شد و امسال نیز مجموعه ورزشی زنبق در محله هاشم آباد و مجموعه ورزشی شهرک جمهوری در کیانشهر احداث خواهد شد.

 

بوستان خلیج فارس برای اهالی جنوب شرق تهران سرشار از خاطرات خوش است

 

سید احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز در این مراسم ضمن تقدیر از مدیریت شهری منطقه برای برگزاری این همایش ورزشی در این روز گفت: بوستان خلیج فارس (پامچال) برای همه اهالی جنوب شرق تهران به دلیل برگزاری جشنواره ها و همایش های متنوع فرهنگی و ورزشی سرشار از خاطرات خوش است.

 

او در ادامه افزود: امیدوارم با افزایش این دست برنامه ها خیرات و برکات بیشماری برای شهروندان جنوب شرق تهران به ارمغان آورد.

 

صبح امروز، آیین زنگ تحرک و ورزش به مناسبت آغاز هفته فعالیت بدنی در ایستگاه های ورزش شهروندی با حضور محمد شیری شهردار منطقه 15 ، سید احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران ، علیرضا بهرمن معاون ورزش آقایان و مرجان میرزایی معاون ورزش بانوان سازمان ورزش، معاونان،جمعی از مدیران شهری و هزار و 200 شهروند از محلات 19 گانه در بوستان خلیج فارس( پامچال) برگزار شد.

 

همچنین در پایان این مراسم از خانواده های معظم شهدای ورزشکار ، قهرمانان ورزشی و پیشکسوتان منطقه 15 تقدیر شد.

 

در ادامه محمد شیری شهردار منطقه 15 به همراه احمد علوی عضو و رییس کمیته گردشگری شورای اسلامی شهر تهران و برخی از مدیران شهری از بوستان آزادگان، کوشک امیرسلیمانی و زندان هارون الرشید بازدید به عمل آوردند.

 

نشست با نمایندگان سمن های محلات 19 گانه منطقه ، اقامه نماز جماعت ظهر، دیدار مردمی در آستان سید ملک خاتون(س) و دیدار با خانواده معظم شهدا از دیگر برنامه های این روز بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "2 مجموعه ورزشی در محلات هاشم آباد و کیانشهر احداث می شود" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "2 مجموعه ورزشی در محلات هاشم آباد و کیانشهر احداث می شود"، کلیک کنید.