گفتگوی تلفنی باقری کنی با وزیرخارجه عربستان

گفتگوی تلفنی باقری کنی با وزیرخارجه عربستان

به گزارش اتاق زندگانی وزارت امور خارجه عربستان سعودی بامداد جمعه از رایزنی تلفنی «علی باقری» سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و «فیصل بن‌فرحان» وزیر امور خارجه این کشور خبر داد.

به نقل از اتاق زندگانی طبق بیانیه منتشرشده توسط ریاض، باقری و بن‌فرحان «درباره روابط دوجانبه، تحولات منطقه و موضوعات دارای اهمیت مشترک» رایزنی کردند.

پیش از این، «ولید الخریجی» قائم مقام وزیر خارجه عربستان که برای شرکت در نوزدهمین نشست وزرای خارجه کشورهای عضو مجمع گفتگوی همکاری آسیا (ACD) به تهران سفر کرده بود، روز سه‌شنبه و در حاشیه این نشست با باقری دیدار کرد.

سرپرست وزارت امور خارجه در این دیدار، تاکید کرد ۲ کشور عزم و اراده جدی برای پیگیری تعمیق و توسعه روابط در عرصه های مختلف دارند و معتقدیم نباید مانعی فراروی این روند وجود داشته باشد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گفتگوی تلفنی باقری کنی با وزیرخارجه عربستان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گفتگوی تلفنی باقری کنی با وزیرخارجه عربستان"، کلیک کنید.