گزارش جدید گمرک از آخرین وضعیت واردات خودروی سواری به کشور

گزارش جدید گمرک از آخرین وضعیت واردات خودروی سواری به کشور

به گزارش اتاق زندگانی- محمد رضوانی فر با اعلام اینکه هم اکنون 12 هزار و 704 دستگاه خودروی سواری وارداتی در محوطه های گمرکی موجود است، از ترخیص قطعی 4 هزار و 15 دستگاه خودروی سواری از ابتدای امسال خبر داد.

وی اظهار کرد: هم اکنون 12 هزار و 704 دستگاه خودروی سواری در محوطه های گمرکی موجود است.

به نقل از ایرنا، زمان عرضه خودروهای وارداتی مشخص شد | امکان خطا در سامانه خودروهای برقی وجود ندارد
رضوانی فر افزود: از ابتدای سال 1403 تا 20 خرداد تعداد 4 هزار و 15 دستگاه خودرو سواری نو از گمرکات کشور ترخیص قطعی و وارد کشور شده که ارزش این تعداد خودروهای وارداتی به کشور 88 میلیون دلار است.

معاون وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه در سال گذشته 11 هزار و 122 دستگاه خودرو سواری به ارزش 218 میلیون دلار وارد کشور شده است، گفت: تعداد خودروهای ترخیص قطعی شده از گمرکات و وارده به کشور در سال جاری، معادل 40 درصد از خودروهای وارداتی در کل سال 1402 بود.

رضوانی فر درخصوص تعداد خودروهای وارد شده به کشور و موجود در محوطه های گمرکی، ادامه داد: در حال حاضر 12 هزار و 704 دستگاه خودرو سواری وارد کشور شده و در محوطه گمرکی موجود است.

به گفته وی از مجموع خودروهای موجود در محوطه گمرکی 6 هزار و 434 دستگاه به گمرک اظهارشده و در حال انجام تشریفات گمرکی است و تعداد 6 هزار و 270 دستگاه هنوز به گمرک اظهار نشده است.

رییس کل گمرک ایران گفت: از تعداد خودروهای اظهارشده به گمرک، 1000 خودروی دیگر در چند روز آینده از گمرک ترخیص قطعی می شود.

220

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گزارش جدید گمرک از آخرین وضعیت واردات خودروی سواری به کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گزارش جدید گمرک از آخرین وضعیت واردات خودروی سواری به کشور"، کلیک کنید.