کلانتری ها تخصصی می شود/ مردم از فراجا انتظار اقتدار دارند

کلانتری ها تخصصی می شود/ مردم از فراجا انتظار اقتدار دارند

رییس پلیس پیشگیری فراجا به دو الزام اساسی کلانتری ها اشاره کرد و گفت: مهارت و دانش کارکنان کلانتری ها به عنوان دو الزام اساسی در طرح چابک سازی و تخصصی شدن کلانتری ها و پاسگاه ها مدنظر قرار داده شده است.

به گزارش اتاق زندگانی، سردار علی مویدی خرم آبادی با قدردانی از تلاش های بی وقفه مجموعه پلیس پیشگیری سراسر کشور در طرح های انتظامی اجرا شده که باعث ایجاد امنیت، نظم و آرامش در جامعه شدند، اظهارکرد: چابک سازی کلانتری ها و عملیاتی شدن آن ها دو محور اساسی است که باید با جدیت دنبال شود. تخصصی شدن کلانتری ها در این چابک سازی به عنوان یک محور اساسی مدنظر است که برای آن برنامه ریزی های خوبی انجام شده که با اجرای آن کلانتری ها و پاسگاه ها هم چابک تر و هم عملیاتی تر می شوند و هم ماموریتشان را تخصصی تر دنبال می کنند.

وی ادامه داد: اجرای ماموریت ها با اقتدار و رافت از موضوعاتی است که باید مورد توجه باشد، چراکه به گفته مقام معظم رهبری ما نمی توانیم اقتدار را از رحمت و رافت کارکنان جدا کنیم. ما هم مظهر اقتدار هستیم و هم مظهر رحمت نظام، انجام ماموریت ها، توامان باید با رحمت و رافت باشد چراکه این دو موضوع از هم جداشدنی نیست.

مویدی در ادامه گفت: مردم از فراجا انتظار اقتدار دارند ولی همزمان باید ریوف و مهربان و یار و یاور باشند و از ماموران انتظامی یاوری می خواهند؛ اگر بخشی که اقتدار است را بگیریم و بخش رحمت را رها کنیم نقص در کار به وجود به می آید و برعکس.

رییس پلیس پیشگیری فراجا گفت: مهم ترین اولویت کلانتری ها، پیشگیری از جرم است و باید از تمام ظرفیت ها کمک گرفت؛ بحث ساماندهی پلیس یاران نیز می تواند بسیار مفید باشد.

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کلانتری ها تخصصی می شود/ مردم از فراجا انتظار اقتدار دارند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کلانتری ها تخصصی می شود/ مردم از فراجا انتظار اقتدار دارند"، کلیک کنید.