کشف تخلف میلیاردی در بازرسی از یک طلا فروشی

کشف تخلف میلیاردی در بازرسی از یک طلا فروشی

به گزارش اتاق زندگانی ؛ ارسلان میری مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمان گفت: پرونده نگهداری 6 سرویس طلای قاچاق به ارزش 11 میلیارد و 213 میلیون ریال در شعبه بدوی ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان سیرجان رسیدگی شد.

اتاق زندگانی در خبری نوشت: مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمان افزود: شعبه با توجه به ارایه نکردن مدارک قانونی و اسناد گمرکی، اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط طلاهای کشف شده، متخلف را به پرداخت 16 میلیارد و 820 میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

میری گفت: با قطعی شدن حکم و پیگیری شعبه اجرای احکام، 13 میلیارد و 456 میلیون ریال از جریمه دریافت شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمان افزود: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیرجان این تخلف را هنگام بازرسی از یک واحد طلا فروشی کشف و گزارش آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف تخلف میلیاردی در بازرسی از یک طلا فروشی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف تخلف میلیاردی در بازرسی از یک طلا فروشی"، کلیک کنید.