کاهش دمای هوای تهران از فردا/ پیش بینی وزش باد شدید

کاهش دمای هوای تهران از فردا/ پیش بینی وزش باد شدید

به گزارش اتاق زندگانی،بر پایه واکاوی الگوهای همدیدی و بررسی نقشه های پیش یابی، آسمان استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعت ها همراه با افزایش باد در نیمه جنوبی و غربی و افزایش ابر در ارتفاعات پیش بینی می شود.

ایلنا در خبری نوشت:در نیمه جنوبی و غربی استان وزش باد شدید تا خیلی شدید، گاهی با خیزش گرد و خاک با احتمال کاهش موقت دید و در ارتفاعات گاهی رگبار باران و وزش شدید موقت با احتمال تندر و آذرخش مورد انتظار است.

امروز (12 خرداد) افزایش نسبی دما و در نقاط پرتردد شهری افزایش آلاینده ازن و از فردا تا سه شنبه (13 تا 15 خرداد) روند کاهش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 40 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (13 خرداد) صاف تا کمی ابری، همراه با وزش باد شدید، گاهی گرد و خاک با حداقل دمای 19 و حداکثر دمای 34 درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (14 خرداد) صاف تا کمی ابری، افزایش باد، گاهی وزش باد شدید، با احتمال گرد و خاک با حداقل دمای 21 و حداکثر دمای 32 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش دمای هوای تهران از فردا/ پیش بینی وزش باد شدید" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش دمای هوای تهران از فردا/ پیش بینی وزش باد شدید"، کلیک کنید.