چه کسی مجری مناظرات انتخاباتی می شود؟

چه کسی مجری مناظرات انتخاباتی می شود؟

به گزارش خبرگزاری اتاق زندگانی، شب گذشته پیمان جبلی رییس رسانه ملی اعلام کرد قرار است مناظره های کاندیداهای انتخاباتی از تلویزیون پخش شود. تایید این خبر گمانه زنی ها بر سر اینکه چه کسی مجری این برنامه خواهد بود را به دنبال داشت و حدس و گمان هایی درباره مجریان مناظره در فضای مجازی زده شده است.

به گزارش فرهیختگان، در میان این حدس و گمان ها اسامی آشنایی، چون مرتضی حیدری مجری که اجرای مناظره های انتخاباتی پیشین ریاست جمهوری را به عهده داشته، محمدجعفر خسروی مجری قدیمی تلویزیون، کامران نجف زاده خبرنگار قدیمی و مجری این روزهای برنامه «برمودا»، المیرا شریفی مقدم مجری و گوینده تلویزیون و مهدی مهدی قلی مجری تلویزیون به چشم می خورد.

البته ستاد انتخاباتی صداوسیما هنوز به جمع بندی درباره گزینه اصلی مجری مناظرات انتخاباتی نرسیده و این اسامی در حد یک گمانه زنی است و شاید فرد دیگری اجرای این برنامه را با صلاحدید ستاد انتخاباتی صداوسیما به عهده بگیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چه کسی مجری مناظرات انتخاباتی می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چه کسی مجری مناظرات انتخاباتی می شود؟"، کلیک کنید.