چرا سریال جدید تلویزیون متوقف شد؟

چرا سریال جدید تلویزیون متوقف شد؟

آفتاب نیوز :

چندی قبل با شهادت آیت الله رییسی رییس جمهور کشورمان و همراهان شهید او در جریان حادثه بالگرد هوایی، تلویزیون تا پایان عزای عمومی برنامه های طنز خود را متوقف کرد.

به دنبال بازگشت سریال های تلویزیون به روال پخش، علیرضا مسعودی معروف به علی مشهدی کارگردان سریال «بدل» به خبرنگار اتاق زندگانی گفت این سریال هم از شنبه به آنتن برمی گردد. اما این اتفاق نیفتاد تا به نقل از سیمافیلم دلیل ادامه این توقف در پخش، رسانه ای شود. در متن این خبر آمده است: مجموعه طنز تلویزیونی «بدل» به کارگردانی علیرضا مسعودی و تهیه کنندگی رضا نصیری که پخش آن از بیست و هفتم اردیبهشت ماه از شبکه سه آغاز شده بود، پس از وقوع سانحه دل خراش سقوط بالگرد رییس جمهور شهید و همراهانش، متوقف شد.

با توجه به محتوای طنز سریال و به احترام مخاطبان و ایام سوگواری شهدای خدمت و هم چنین در پیش بودن ایام رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی، تلاقی ساعت پخش سریال با مسابقات فوتبال یورو 2024 در شبکه سه سیما و در پیش بودن ماه های محرم و صفر، ادامه پخش این مجموعه تلویزیونی به زمانی مناسب در ماه های آینده موکول شد.

زمان آتی پخش سریال به اطلاع مخاطبان خواهد رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چرا سریال جدید تلویزیون متوقف شد؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چرا سریال جدید تلویزیون متوقف شد؟"، کلیک کنید.