پخش سریال «جسدی در کتابخانه» بر اساس کتاب آگاتا کریستی

پخش سریال «جسدی در کتابخانه» بر اساس کتاب آگاتا کریستی

از روز شنبه ـ 29 اردیبهشت ماه ـ پخش سریال «جسدی در کتابخانه» در رادیو نمایش آغاز می شود.

به گزارش اتاق زندگانی، در خلاصه داستان این نمایش رادیویی آمده است: جسد زنی ناشناس در کتابخانه آرتور و دالی بانتری پیدا می شود. خانم مارپل به عنوان دوست خانوادگی وارد ماجرا می شود. بازرس اسلک به هویت مقتول پی می برد که دختری هجده ساله به نام روبی کین از کارکنان هتل مجستیک است. با پیدا شدن جسد زنی دیگر در ماشینی سوخته که روبی در آخرین شب در آن بوده پرونده ابعاد پیچیده ای می یابد … .

«جسدی در کتابخانه» نوشته آگاتا کریستی، تنظیم رادیویی مهسا پیروزفر، تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا، کارگردانی ایوب آقاخانی، افکتوری محمدرضا قبادی فر، صدابرداری محمدرضا محتشمی و با هنرمندی معصومه عزیزمحمدی، رویا فلاحی، مهدی امینی مقدم، علی میلانی، نوشین حسن زاده، احمد هاشمی، بهرام سروری نژاد، نورالدین جوادیان از روز شنبه ساعت 30 دقیقه بامداد از رادیو نمایش پخش می شود و ساعات 7 و 16 همان روز تکرار آن است.

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پخش سریال «جسدی در کتابخانه» بر اساس کتاب آگاتا کریستی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پخش سریال «جسدی در کتابخانه» بر اساس کتاب آگاتا کریستی"، کلیک کنید.