وضعیت آب و هوای تهران در پایان هفته

وضعیت آب و هوای تهران در پایان هفته

آفتاب نیوز :

بر پایه بررسی نقشه های پیش یابی و واکاوی الگو های همدیدی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمان صاف تا کمی ابری و در بعضی ساعت ها همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

همچنین روز جمعه (7 اردیبهشت) در ارتفاعات شرقی استان گاهی افزایش ابر، افزایش باد، گاهی رگبار پراکنده باران با احتمال رعد و برق دور از انتظار نیست. از امروز (6 اردیبهشت) روند تدریجی افزایش دما در سطح استان مورد انتظار است.

 

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، شهریار با بیشینه دمای 24 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (7 اردیبهشت ماه) صاف تا قسمتی ابری، وزش باد، گاهی افزایش باد با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد و طی شنبه (8 اردیبهشت ماه) صاف و وزش باد با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. طی 24 ساعت گذشته ایستگاه سنجش آلودگی فیروزکوه 0.7 میلیمتر بارش دریافت کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وضعیت آب و هوای تهران در پایان هفته" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وضعیت آب و هوای تهران در پایان هفته"، کلیک کنید.