هیلی: به ترامپ رای می دهم، بایدن فاجعه است

هیلی: به ترامپ رای می دهم، بایدن فاجعه است

به گزارش اتاق زندگانی به نقل از اتاق زندگانی، «نیکی هیلی» سفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل و رقیب سابق «دونالد ترامپ» در رقابت های انتخابات مقدماتی 2024 ایالات متحده، پس از شکست در اغلب ایالت ها در جریان «سه شنبه بزرگ» به کارزار خود در انتخابات ریاست جمهوری این کشور پایان داد اما او تاکنون اشاره ای نکرده بود که به کدام نامزد یعنی ترامپ یا «جو بایدن» رای خواهد داد.

نیکی هیلی بامداد پنجشنبه گفت: «اولویت های من به عنوان رای دهنده، حمایت از رییس جمهوری است که از متحدان آمریکا پشتیبانی کند و دشمنان را پاسخگو سازد. به عبارتی، شخصی که به مسیله مرزها رسیدگی و از آزادی و سرمایه داری حمایت کند.»

نیکی هیلی این اظهارات را طی رویدادی در «موسسه هادسن» مستقر در واشنگتن دی سی ایراد کرد و این اولین سخنرانی او پس از کناره گیری اش از رقابت های انتخاباتی در ماه مارس محسوب می شود.

طبق گزارش پالتیکو، او در ادامه تاکید کرد: « ترامپ در این سیاست ها بی نقص نبوده است و بارها صراحتا این را اعلام کرده ام اما از طرفی بایدن فاجعه است؛ بنابراین من در انتخابات ریاست جمهوری 2024 به دونالد ترامپ رای خواهم داد.»

هیلی هم چنین به دفاع از رژیم صهیونیستی و انتقاد از سیاست های بایدن، رییس جمهور کنونی آمریکا در قبال این رژیم و قطع ارسال بمب های سنگین پرداخت.

وی ضمن آنکه این تصمیم بایدن را «احمقانه» خواند، مدعی شد که این اقدام «جنگ را گسترش می دهد، تروریست ها را جسور می سازد و احتمالا جنگ های بیشتری را ایجاد می کند!»

نظرسنجی مشترک اخیر نیویورک تایمز، کالج سیه نا و روزنامه «فیلادلفیا اینکوایرر» نشان داد ترامپ در بیشتر ایالت های کلیدی آمریکا از بایدن پیشتاز است و 13 درصد از کسانی که در 2020 به بایدن رای داده بودند، این بار به دلیل سیاست های او در قبال جنگ غزه، این کار را نمی کنند.

این نظرسنجی نیز نشان داد 13 درصد از کسانی که در انتخابات 2020 به بایدن رای داده بودند، در انتخابات آتی به او رای نخواهند داد. آن ها اعلام کردند سیاست خارجه بایدن و حمایت او از رژیم صهیونیستی در جنگ غزه اصلی ترین عامل این تصمیم گیری است.

«دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوری خواه و «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات که برای انتخابات 2024 این کشور رقابت می کنند، چند روز پیش موافقت کردند که 2 مناظره را یکی در تاریخ 27 ژوین (7 تیر) و دیگری را در تاریخ 10 سپتامبر (20 شهریور) برگزار کنند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هیلی: به ترامپ رای می دهم، بایدن فاجعه است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هیلی: به ترامپ رای می دهم، بایدن فاجعه است"، کلیک کنید.