هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل فولاد خوزستان شد

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل فولاد خوزستان شد

آفتاب‌‌نیوز :

باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرد؛ هوشنگ نصیرزاده فرزند خطه زرخیز خوزستان و زاده بهبهان و یکی از مدیران با سابقه و نام آشنا در سطح ملی بافعالیت‌های مدیریت ورزشی متعدد در فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و باشگاه‌های لیگ برتر است.

وی کارشناس ارشد حقوق بین‌الملل و دارای سابقه ریاست کمیته تدوین مقررات فدراسیون و مدیر عاملی در باشگاه‌های گسترش فولاد، ماشین سازی و تراکتور بوده و هم اکنون عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ است.

نصیرزاده دوره‌های مدیریت باشگاه را در هندوستان، پاکستان، اردن و کاستاریکا زیر نظر فیفا گذرانده و عضو کمیته ارزشیابی کنفدراسیون مرکزی آسیا (کافا) می‌باشد.

تخصص و تجارب ارزنده این مدیر با سابقه بومی در ساختارسازی، سیستم دهی و نظم و انضباط فرایندی، همواره در سطوح مختلف فوتبال کشور نقشی مؤثر داشته و از نظرات کارشناسی او در ادوار مختلف فوتبال کشور استفاده شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل فولاد خوزستان شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل فولاد خوزستان شد"، کلیک کنید.