هشدار اتحادیه فروشندگان خودرو در مورد فروش کد ملی / متخلفان مجازات می شوند

هشدار اتحادیه فروشندگان خودرو در مورد فروش کد ملی / متخلفان مجازات می شوند

اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران اعلام کرد هرگونه خرید و فروش کدملی اشخاص تحت هر عنوان و قراردادی به شخص ثالث، به منزله حقیقی تخلف بوده و عواقب سنگین حقوقی، کیفری و مالیاتی در پی خواهد داشت.

به گزارش اتاق زندگانی، چند روزی است که همزمان با اجرای طرح فروش 13 خودروی وارداتی ویژه ثبت نام کنندگان مرحله اول و متقاضیان جدید، موضوع فروش کد ملی برای ثبت نام خودروهای وارداتی مطرح شده است.

شایعه شده است که همزمان با این ثبت نام خودروهای وارداتی، بازار فروش کد ملی در فضای مجازی داغ شده تا سوء استفاده کنندگان از این محل بتوانند کسب سود کنند.

گفته می شود که در یکی از این آگهی ها قیمت شماره ملی برای ثبت نام در طرح خودروهای وارداتی تا 250 میلیون تومان هم قیمت گذاری شده است. 

در پی این موضوع،  اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران اقدام به انتشار اطلاعیه ای در این خصوص به شرح زیر کرد: 

پیرو شایعاتی که اخیراً در خصوص خرید و فروش کد ملی اشخاص حقیقی برای موضوع واردات و ثبت نام خودرو رواج یافته، بدینوسیله این اتحادیه ضمن تکذیب این موضوع به مردم  هشدار می دهد «هرگونه واگذاری کدملی و سایر مدارک مرتبط تحت هر عنوان و قرارداد به شخص ثالث تخلف و موجب سواستفاده افراد سودجو است و عواقب سنگین حقوقی، کیفری و مالیاتی در پی خواهد داشت؛ لذا خواهشمند است با هوشیاری و اطلاع رسانی به سایرین از بروز مشکلات و تبعات صنفی آن جلوگیری کنید.

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار اتحادیه فروشندگان خودرو در مورد فروش کد ملی / متخلفان مجازات می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار اتحادیه فروشندگان خودرو در مورد فروش کد ملی / متخلفان مجازات می شوند"، کلیک کنید.