هزینه ذبح دام عید قربان، در جایگاه های مراکز شهرداری چقدر است؟

هزینه ذبح دام عید قربان، در جایگاه های مراکز شهرداری چقدر است؟

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با بیان نکاتی جزییات عرضه و فروش دام به مناسبت عید سعید قربان در مراکز منتخب مراکز میوه و تره بار و هزینه ذبح را توضیح داد.

مهدی بختیاری زاده مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری اتاق زندگانی، اظهار کرد: در مراکز و جایگاه هایی که به عرضه دام برای عید سعید قربان اختصاص داده شده است، مردم صرفا فقط هزینه دامی را که خرید می کنند، می پردازند و برای ذبح هیچ هزینه ای از افراد گرفته نمی شود و ذبح به صورت رایگان انجام می شود. 

وی تصریح کرد: در طول سال ما یک نرخ نامه ای برای خدمات جانبی گوشت و مرغ مثل خرد کردن و تمیز کردن داریم اما  از آنجا که در روز عید قربان جایگاه های عرضه بهداشتی دام شلوغ است امکان خرد کردن گوشت دام خریداری و ذبح شده وجود ندارد و دلیلی برای اخذ این هزینه نیز وجود نخواهد داشت و مردم فقط باید هزینه دام را پرداخت کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران خاطرنشان کرد: قیمت تعیین شده برای عرضه دام زنده به روز است و بستگی به شرایط بازار دارد و تا زمانی که نسبت عرضه و تقاضا به این شکل وجود داشته باشد قیمت دام ثابت خواهد ماند.

بختیاری زاده در ادامه تاکید کرد: با پایین و بالا رفتن عرضه و تقاضا قیمت دام زنده بالاتر یا پایین خواهد رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هزینه ذبح دام عید قربان، در جایگاه های مراکز شهرداری چقدر است؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هزینه ذبح دام عید قربان، در جایگاه های مراکز شهرداری چقدر است؟"، کلیک کنید.