هراز مسدود شد/ اعلام وضعیت ترافیکی جاده های کشور

هراز مسدود شد/ اعلام وضعیت ترافیکی جاده های کشور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور، از ایجاد محدودیت تردد موقتی در جاده هراز خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با اتاق زندگانی با اشاره به آغاز محدودیت تردد در جاده هراز گفت: برابر تصمیمات اتخاذ شده، محور هراز در روز دوشنبه های هر هفته به دلیل اجرای عملیات خاک برداری و اصلاح شیب ترانشه در محدوده قلابن، موقتا و به شکل ساعتی مسدود می شود. این طرح از امروز هفتم خرداد ماه آغاز شده و بر اساس آن تردد از هر دو مسیر رفت و برگشت هراز از ساعت 8 تا 17 ممنوع است.

شیرانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: برابر گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا در سراسر کشور درحال حاضر ترافیک در آزادراه تهران – پردیس و در آزادراه قزوین – کرج نیمه سنگین است. همچنین در آزادراه  کرج – تهران حدفاصل گلشهر تا پل کلاک نیز ترافیک پرحجم است. 

وی افزود: در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در آزادراه ساوه – تهران حدفاصل دهشاد تا احمدآباد مستوفی گزارش شده و در محور شهریار – تهران نیز وضعیت مشابه گزارش شده است. 

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ادامه داد: تا ساعاتی بعد ترافیک در این معابر به حالت عادی باز می گردد و مجددا از عصر به بعد شاهد شروع ترافیک در محورهای خروجی از تهران به سمت کرج خواهیم بود. 

شیرانی در مورد وضعیت جوی جاده های کشور نیز گفت: گزارش ها حاکی از آن است که جو آرام در جاده های کشور حکمفرماست، اما با توجه به طولانی شدن روز، لازم است که رانندگان حتما استراحت کافی را در حین رانندگی داشته باشند.

وی افزود: رانندگان و مسافران می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی و جوی با شماره های 120 و 88255555 تماس بگیرند تا با اطلاع از شرایط حاکم بر جاده ها بهترین زمان و مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب کنند. 

پایان خبر اتاق زندگانی 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هراز مسدود شد/ اعلام وضعیت ترافیکی جاده های کشور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هراز مسدود شد/ اعلام وضعیت ترافیکی جاده های کشور"، کلیک کنید.