ناکامی سوداگران مرگ در انتقال بیش از 5 کیلوگرم مواد مخدر

ناکامی سوداگران مرگ در انتقال بیش از 5 کیلوگرم مواد مخدر

فرمانده پلیس راه آهن کشور از کشف 5 کیلو و 250 گرم تریاک توسط پلیس راه آهن تهران خبر داد.

به گزارش اتاق زندگانی، سردار حشمت اله ملکی  در تشریح این خبر بیان کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر و تشدید اقدامات کنترلی، ماموران مبارزه با مواد مخدر پلیس راه آهن تهران به یکی از مسافران قطار بندرعباس به تهران مظنون و با رعایت حقوق شهروندی توسط عوامل این پلیس به گیت بازرسی راهنمایی شد.

فرمانده پلیس راه آهن فرماندهی یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا، در ادامه افزود: کارکنان این پلیس پس از اخذ مجوز قضایی و بازرسی کامل وسایل همراه این مسافر تعداد 5 بسته به وزن 5 کیلو و 250 گرم موادمخدر از نوع تریاک و همچنین مقدار 3 گرم شیشه را که به صورت ماهرانه ای در کوله پشتی جاساز شده بود کشف و ضبط کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهم دستگیر شده دارای سابقه حمل مواد مخدر بوده است، گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم به همراه مواد مکشوفه تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ شد.

به گزارش خبرگزاری پلیس، سردار ملکی در پایان با تصریح بر شناسایی عوامل جرم و ماموریت ویژه پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر، خاطرنشان کرد: پلیس در برخورد با سوداگران مرگ از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ناکامی سوداگران مرگ در انتقال بیش از 5 کیلوگرم مواد مخدر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ناکامی سوداگران مرگ در انتقال بیش از 5 کیلوگرم مواد مخدر"، کلیک کنید.