معاون اول رییس جمهور از نمایشگاه کتاب بازدید کرد

معاون اول رییس جمهور از نمایشگاه کتاب بازدید کرد

محمد مخبر معاون اول رییس جمهور دقایقی پیش ، بیستم اردیبهشت ماه از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری اتاق زندگانی، محمد مخبر معاون اول رییس جمهور در دومین روز نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در کنار محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مصلی تهران بازدید کرد.

وی با حضور و بازدید از غرفه های مختلف نمایشگاه با حاضران و غرفه داران به گفت وگو پرداخت و سپس در پاویون اختصاصی نمایشگاه حضور پیدا کرد.

مخبر پس از بازدید در جلسه کارگروه نشر شرکت کرد و در جریان آخرین گزارش های مربوط به این رویداد فرهنگی از زبان مدیران قرار گرفت.

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نشست پس از تبریک ایام ولادت حضرت فاطمه معصومه و خیرمقدم به معاون اول رییس جمهور گفت: ما تولید کاغذ ایرانی را با پنج هزار تا تحویل گرفتیم که الان به هشتاد هزار تن رسیده  ، اگر مشکل مجموعه تولید زاگرس که یک موضوع جزیی است حل شود که یک محدودیت برق دارد، ما این رقم تولید سالانه را به صد و سی هزار تن می رسانیم  و تقریبا نیاز ما به کاغذ تحریر رفع خواهد شد.

گزارش تکمیلی متعاقبا منتشر می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معاون اول رییس جمهور از نمایشگاه کتاب بازدید کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معاون اول رییس جمهور از نمایشگاه کتاب بازدید کرد"، کلیک کنید.