مصلی و نمایشگاه بین المللی محل مناسبی برای رویدادهای بزرگ نیست/مشکلات شهرآفتاب برطرف شود

مصلی و نمایشگاه بین المللی محل مناسبی برای رویدادهای بزرگ نیست/مشکلات شهرآفتاب برطرف شود

رییس پلیس راهور فراجا با تاکید بر اینکه مصلی و نمایشگاه بین المللی محل مناسبی برای برگزاری نمایشگاه های بزرگی مانند نمایشگاه کتاب نیست، گفت: محل برگزاری این رویدادها باید به خارج از شهر تهران منتقل شود.

به گزارش اتاق زندگانی، سردار سید تیمور حسینی در حاشیه ششمین همایش بین المللی مدیریت ایمنی و ترافیک که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، نماینده سازمان بهداشت جهانی در ایران و … در سالن همایش های نورالرضا برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران، در پاسخ به پرسشی درباره برگزاری نمایشگاه کتاب گفت: بعضی وقت ها انسان از تکرار حرف هایی که بارها به زبان آورده، ابا دارند. در مورد نمایشگاه کتاب هم همینطور است. ما بارها اعلام کرده ایم که جای چنین نمایشگاه هایی در درون شهر نیست زیرا بار ترافیک را بسیار سنگین تر می کند.

وی افزود: این محل ها محل مناسبی برای نمایشگاه های پر مخاطب نیست و به لحاظ قرارگرفتن در چند بزرگراه پرتردد و محله پر مساله است و در شرایط عادی، فوق اشباع است.

رییس پلیس راهور فراجا ادامه داد: محل نمایشگاه کتاب و نمایشگاه بین المللی باید کاربری اش تغییر کند و منتقل شود به شهر آفتاب هر چند که در شهر آفتاب هم مشکلاتی ایاب و ذهاب و حمل و نقل عمومی داریم که باید برطرف شوند.

حسینی گفت: مصلی و نمایشگاه بین المللی محل مناسبی برای برگزاری این چنین نمایشگاه های بزرگ نیستند و محل برگزاری این رویدادها باید به خارج از شهر تهران منتقل شود.

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مصلی و نمایشگاه بین المللی محل مناسبی برای رویدادهای بزرگ نیست/مشکلات شهرآفتاب برطرف شود" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مصلی و نمایشگاه بین المللی محل مناسبی برای رویدادهای بزرگ نیست/مشکلات شهرآفتاب برطرف شود"، کلیک کنید.