مشارکت تیم های امدادی هلال احمر در مهار آتش سوزی مراتع کهگیلویه و بویراحمد

مشارکت تیم های امدادی هلال احمر در مهار آتش سوزی مراتع کهگیلویه و بویراحمد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد از مشارکت 12 تیم مجهز امدادی این جمعیت، در عملیات اطفای حریق آتش سوزی در برخی از مراتع این استان خبر داد.

به گزارش اتاق زندگانی، کاظم فلاحی دوست در توضیح بیشتر گفت: در پی وقوع آتش سوزی در مناطق گرمسیری کهگیلویه، گچساران و باشت، تیم های تخصصی جمعیت هلال احمر استان به حالت آماده باش درآمدند و با تمام توان و تجهیزات در عملیات اطفای حریق شرکت کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه افزود: عملیات اطفای آتش سوزی در مراتع آبنارو و حومه غربی شهرستان کهگیلویه، خیرآباد واشکفت شیری، گچساران، خان احمد و شلالدون و باشت با مشارکت 12 تیم مجهز عملیاتی و امدادی از شهرستان های کهگیلویه، گچساران و باشت انجام گرفت.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، وی بیان کرد: انتقال 3 مصدوم به مرکز درمانی و ارایه خدمات درمان سرپایی به 4نفر دیگر از جمله خدمات تیم های امدادی هلال احمر، حاضر در این عملیات بوده است.

پایان خبر اتاق زندگانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت تیم های امدادی هلال احمر در مهار آتش سوزی مراتع کهگیلویه و بویراحمد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت تیم های امدادی هلال احمر در مهار آتش سوزی مراتع کهگیلویه و بویراحمد"، کلیک کنید.