مردم از نزدیک شدن به رودخانه های دز و کارون اجتناب کنند

مردم از نزدیک شدن به رودخانه های دز و کارون اجتناب کنند

آفتاب نیوز :

مهدی عظیمی فر یکشنبه بیان کرد: با توجه به ادامه بارش ها در بخش های بالادست سد دز و به منظور کنترل سیلاب های وارده به سد، تغییرات خروجی سد متناسب با شرایط ادامه داشته و جریان های بالا و نوسانات زیاد در رودخانه تداوم خواهد داشت.

وی از هم استانی های ساکن در شهرستان های حاشیه رودخانه های دز و کارون شامل شهرستان های اندیمشک، دزفول، شوش، کرخه، شوشتر، اهواز، آبادان و خرمشهر تقاضا کرد از اسکان و یا نزدیک شدن در حاشیه رودخانه ها به ویژه رودخانه دز اجتناب کنند.

مدیر روابط عمومی سازمان آب وبرق خوزستان گفت: همچنین تقاضا می شود اقدامات لازم برای جمع آوری موتورتلمبه های کشاورزی و تجهیزات آسیب پذیر در حاشیه رودخانه های ذکر شده اقدام شود.

بارندگی روز های پنجشنبه و جمعه هفته گذشته منجر به خسارت هایی به مزارع کشاورزی و آبگرفتگی معابر درنقاط مختلف خوزستان شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردم از نزدیک شدن به رودخانه های دز و کارون اجتناب کنند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردم از نزدیک شدن به رودخانه های دز و کارون اجتناب کنند"، کلیک کنید.