فیلم «مکالمه» کاپولا سریال می شود/ چه کسی به جای جین هکمن می آید؟

فیلم «مکالمه» کاپولا سریال می شود/ چه کسی به جای جین هکمن می آید؟

به گزارش خبرگزاری اتاق زندگانی، فیلم «مکالمه» شاهکار فرانسیس فورد کاپولا در سال 1974، در قالب یک سریال تلویزیونی ساخته می شود. جی.سی.چاندور سازنده فیلم هایی چون «مارجین کال» و «همه چیز از دست رفته است»، هم نویسندگی و هم کارگردانی سریال را برعهده دارد.

ارین لوی سازنده سریال های «مردان دیوانه» و «شکارچی ذهن» ساخت این سریال را برعهده خواهد داشت.

گفته می شود با وجود شایعه ای مبنی بر بازی اوبری مجله اتاق زندگی در این سریال، هنوز هیچ بازیگری انتخاب نشده است.

در توضیح بازسازی فیلم «مکالمه» که جین هکمن نقش اصلی آن را برعهده داشت، گفته شده است شخصیت اصلی یک زن به نام لودیت هری کال خواهد بود. او یک متخصص نظارت است که به حفظ حریم شخصی پایبند است، اما درگیر یک معمای جاسوسی شرکتی می شود که بزرگتر از حد تصورش است. هر چه او در ماجرا جلوتر می رود باید بیشتر از زندگی منزوی خود دور شود و برای یافتن پاسخ، ارتباطات شخصی را که همواره از آنها دوری می کرد برقرار کند تا بتواند خود را نجات دهد.

به گزارش خبرگزاری اتاق زندگانی به نقل از ایندی وایر«مکالمه» یکی از بهترین فیلم های کاپولا است و در آن هکمن در نقش متخصص نظارتی ظاهر شده که می ترسد نتیجه کارش به قتل زوجی منجر شود که او از آنها جاسوسی می کند. در این فیلم جان کازال، آلن گارفیلد، فردریک فارست، سیندی ویلیامز، تری گار و هریسون فورد بازی کرده اند.

«مکالمه» نامزد 3 جایزه اسکار، از جمله بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه اورجینال، و طراحی صدا حاصل کار والتر مورچ افسانه ای شد و نخل طلای کن را از آن خود کرد.

چندور به تازگی فیلم «کریوِن شکارچی» را برای مارول کارگردانی کرد که قرار بود سال پیش اکران شود اما به دلیل اعتصاب های هالیوود اکران آن تا اواسط سال 2024 به تعویق افتاد.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم «مکالمه» کاپولا سریال می شود/ چه کسی به جای جین هکمن می آید؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم «مکالمه» کاپولا سریال می شود/ چه کسی به جای جین هکمن می آید؟"، کلیک کنید.