«غرغر خان» به باغ شادونه رسید/ یک ماجرای جدید

«غرغر خان» به باغ شادونه رسید/ یک ماجرای جدید

به گزارش خبرگزاری اتاق زندگانی، جدیدترین قسمت از «باغ شادونه» با ورود یک شخصیت جدید پنجشنبه 6 اردیبهشت حوالی ساعت 17:15 از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود.

در این قسمت از برنامه شخصیت جدیدی به نام «غرغر خان» وارد باغ شادونه می شود و لحظات شیرینی را به همراه خاله شادونه و بقیه شخصیت های باغ شادونه برای کودکان رقم می زند.

در هر قسمت از «باغ شادونه» ماجراهای جدیدی اتفاق می افتد که مهارت های کودکانه و مفاهیم اخلاقی، دینی، فرهنگی و اجتماعی را در قالب داستان هایی شاد و هیجان انگیز به بچه ها آموزش می دهد.

«باغ شادونه» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو به تهیه کنندگی محسن مناجاتی، کارگردانی علی مختارزاده و اجرای ملیکا زارعی است که جدیدترین قسمت آن پنجشنبه 6 اردیبهشت حوالی ساعت 17:15 پخش و جمعه در همان ساعت تکرار می شود.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«غرغر خان» به باغ شادونه رسید/ یک ماجرای جدید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«غرغر خان» به باغ شادونه رسید/ یک ماجرای جدید"، کلیک کنید.